Dekoratif Süpürgelikler

KS 61: 60 mm yüksekliğinde, esnek yarı sert ve düz yüzeyli pvc süpürgelik. En yeni trendleri içeren 38 renklik bir yelpaze ile sunulmakta olup, zemin kaplamalarının tüm ürün gamını tamamlayıcı ya da kontrast şeklinde kullanılabilir. Yapıştırılması gerekir.


 

S 60: 60 mm yüksekliğinde, içi mdf ya da sert pvc kaplı, sert ve tekstürlü yüzeyli pvc süpürgelik. En yeni trendleri içeren 38 renklik bir yelpaze ile sunulmakta olup, zemin kaplamalarının tüm ürün gamını tamamlayıcı ya da kontrast şeklinde kullanılabilir. Yapıştırılması gerekir.


 

S 100: 100 mm yüksekliğinde, içi mdf ya da sert pvc kaplı, sert ve tekstürlü yüzeyli pvc süpürgelik. En yeni trendleri içeren 38 renklik bir yelpaze ile sunulmakta olup, zemin kaplamalarının tüm ürün gamını tamamlayıcı ya da kontrast şeklinde kullanılabilir. Yapıştırılması gerekir.


 

PL 6: 60 mm yüksekliğinde, esnek pvc süpürgelik. Hijyen açısından kritik olmayan yerlerde düzgün ve temiz bir kapatma için genel amaçlı çözümler sunar. Renk yelpazesi her türlü zemin malzemesini tamamlamak üzere geliştirilmiştir. Yapıştırılması gerekir.


 

PL 8: 80 mm yüksekliğinde, esnek pvc süpürgelik. Hijyen açısından kritik olmayan yerlerde düzgün ve temiz bir kapatma için genel amaçlı çözümler sunar. Renk yelpazesi her türlü zemin malzemesini tamamlamak üzere geliştirilmiştir. Yapıştırılması gerekir.


 

PL 10: 100 mm yüksekliğinde, esnek pvc süpürgelik. Hijyen açısından kritik olmayan yerlerde düzgün ve temiz bir kapatma için genel amaçlı çözümler sunar. Renk yelpazesi her türlü zemin malzemesini tamamlamak üzere geliştirilmiştir. Yapıştırılması gerekir.