Teknik Süpürgelikler

PLS 100 : 100 mm x 55 mm ebadlarında esnek pvc süpürgelik. Duvar ile zemin arasında temiz kalması gereken yerler için, bir ek yeri olmayan ve su geçirmez ideal bir kaplama sağlar. Duvara yapıştırıcı ile uygulandıktan sonra zemine sıcak kaynak yapılır.


 

FL : 10 renk yelpazeli 100 mm x 45 mm ebadlarında esnek pvc süpürgelik. Duvar ile zemin arasında temiz kalması gereken yerler için, bir ek yeri olmayan ve su geçirmez ideal bir kaplama sağlar. Duvara yapıştırıcı ile uygulandıktan sonra zemine sıcak kaynak yapılır.


 

PAD 8 : 80 mm tek parça esnek pvc kaplı yastık. Kendinden kep ve yastık profili ile mükemmel dönüşlü süpürgelik yapılabilmesi için zemin kaplamasını destekler. Düzgün olmayan duvarlarda bile kullanılabilir. Compact ve akustik zemin kaplamaları için uygundur. Yapıştırılması gerekir.


 

PAD 10 : 100 mm tek parça esnek pvc kaplı yastık. Kendinden kep ve yastık profili ile mükemmel dönüşlü süpürgelik yapılabilmesi için zemin kaplamasını destekler. Düzgün olmayan duvarlarda bile kullanılabilir. Compact ve akustik zemin kaplamaları için uygundur. Yapıştırılması gerekir.


 

PA 30 : 30 mm x 30 mm esnek pvc duvar dibi yastık profili. Zemin kaplamasının kendisinden duvara döndürerek süpürgelik oluşturulması için kullanılır. Duvar dibi yastık profilleri zemin ile duvar arasında ki en zayıf noktada destek ve ilave dayanım sağlar ve kolay temizlik imkanı verirler. Yapıştırılması gerekir.


 

PA 20 : 20 mm x 20 mm esnek pvc duvar dibi yastık profili. Zemin kaplamasının kendisinden duvara döndürerek süpürgelik oluşturulması için kullanılır. Duvar dibi yastık profilleri zemin ile duvar arasında ki en zayıf noktada destek ve ilave dayanım sağlar ve kolay temizlik imkanı verirler. Yapıştırılması gerekir.