Merdiven Burunlukları

BDC 45 : Tek parçalı esnek merdiven burunluğu kaymayı önleyici mahyalı üst yüzeyi ile yer döşemesi için koruma ve ekstra güvenlik, kontrast renkler yelpazesi sayesinde de daha iyi görünürlük sağlar. Her türlü merdiven yüzeyi için boşluksuz, kolay bir geçiş sağlayan çok geniş ölçü gamı mevcuttur. Uygulama yerinde istenen ölçüde kesilip tutkal ile yapıştırılır.


 

NM1 : Tek parçalı esnek, pvc merdiven burunluğu. Kaymayı önleyici mahyalı üst yüzeyi ile yer döşemesi için koruma ve ekstra güvenlik, kontrast renkler yelpazesi sayesinde de daha iyi görünürlük sağlar. Her türlü merdiven yüzeyi için boşluksuz, kolay bir geçiş sağlayan çok geniş ölçü gamı mevcuttur. Uygulama yerinde istenen ölçüde kesilip tutkal ile yapıştırılır.


 

NM20 : Tek parçalı esnek, pvc merdiven burunluğu. Kaymayı önleyici mahyalı üst yüzeyi ile yer döşemesi için koruma ve ekstra güvenlik, kontrast renkler yelpazesi sayesinde de daha iyi görünürlük sağlar. Her türlü merdiven yüzeyi için boşluksuz, kolay bir geçiş sağlayan çok geniş ölçü gamı mevcuttur. Uygulama yerinde istenen ölçüde kesilip tutkal ile yapıştırılır.


 

NM45 : Tek parçalı esnek, pvc merdiven burunluğu. Kaymayı önleyici mahyalı üst yüzeyi ile yer döşemesi için koruma ve ekstra güvenlik, kontrast renkler yelpazesi sayesinde de daha iyi görünürlük sağlar. Her türlü merdiven yüzeyi için boşluksuz, kolay bir geçiş sağlayan çok geniş ölçü gamı mevcuttur. Uygulama yerinde istenen ölçüde kesilip tutkal ile yapıştırılır.


 

MS1: Tek parçalı, yüksek rıhtlı alüminyum merdiven burunluğu. Yer kaplaması için dekoratif görünüm ve güçlü koruma, kaymayı önleyici mahyalı üst yüzeyi ile de ektra güvenlik sağlar. Uygulama yerinde kesilip, vidalarla monte edilir.