Grabo – Spor Zemin

Spor ve diğer düzenli fiziksel egzersizler insan vücuduna sayısız fayda sağlar. Ancak, bir antrenmanın faydalarını büyük ölçüde etkileyebilecek önemli bir durum, bu aktivitenin gerçekleştiği ortamdır (spor salonunun yüzeyi veya oyun alanı dahil).

Spor ayakkabılarının yanı sıra zemin kaplamasının kalitesi de sporcunun sırtını, dizlerini ve ayak bileklerini korumada kritik bir faktördür. Tüm graboSport zeminleri, sporculara maksimum sağlık güvenliği sunarken, nihai atletik performans için elde edilebilecek en iyi koşulları sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Tüm ürünlerimiz iç mekan kullanımı için tasarlanmıştır. Grabo vinil spor zeminler ve spor parke sistemleri, hem rekabetçi sporlar hem de amatör spor aktiviteleri için dayanıklı, güvenli ve estetik açıdan çekici bir temel sağlar.

Dünya çapındaki referanslarımız, dünya çapında 70'den fazla ülkeyi kapsamaktadır. Ürünlerimiz, graboSport zeminli salonlarda ve sahalarda yarışan, egzersiz yapan veya spor oyunları oynayan yüz binlerce kişi tarafından günlük olarak test edilmektedir.