Performance 70 XL Ve XXL

PERFORMANCE 70 XL & XXL, yoğun trafik alanları için özel olarak geliştirilmiş modüler bir esnek döşemedir. Bu gevşek döşeme, kalıcı tutkal veya sıcak kaynak gerek kalmadan kurulumu hızlı ve kolaydır. Fayanslar veya kalaslar, aşağıdaki alt veya orijinal sert döşemeye zarar vermeden değiştirilebilir veya çıkarılabilir ve yeniden monte edilebilir ve ticari veya konut-konut alanlarında hem mal sahibi hem de kiracı için ilginç olan herhangi bir kalıntı bırakmaz.

PERFORMANS 70 XL & XXL projelerde sadece hızlı kurulumun şart olduğu perakende alanları, oteller veya ofisler ve binalar için ideal ve ekstra verimli bir alternatif değil, aynı zamanda kablolara ve borulara sık erişim gerektiren yükseltilmiş zeminlerin bulunduğu herhangi bir ofis için de uygundur. Performance 70 XL & XXL Koleksiyonu, kalas için dengeli bir tasarım ve renk paleti ve karonun ince tasarımlarında benzersiz bir doğal renk derecelendirmesi sağlar. Her ikisi de ayırt edici ve orijinal doğal görünümü üreten bir yüzey dokusu ile geliştirilmiştir. 4 taraftaki ince v-groove ile birlikte, her alanda yüksek sınıf bir atmosfere tamamen katkıda bulunur. İç mekanınızın metamorfozu hızlı ve emin olacak!

PE70XXL Boyut (taş tasarım): 914,4 x 914,4 mm (L x W) PE70XL Boyut (taş tasarımı): 914,4 x 457,2 mm(L x W) Boyut (ahşap tasarımı): 1422,4 x 228,6 mm(L x W)

5mm toplam kalınlık / 0.7mm aşınma katmanı 4 kenar mini eğim Kullanıcı sınıfı: 34/43

Performance 70 XL - XXL Renk Seçenekleri