PURE SPECTRA 30/55

Tüm dünyaların en iyisi yeni Pure Spectra Koleksiyonu'nda bir araya geliyor! İlk olarak, ünlü Green-Flor® tasarım ekibi, yine parlak renk düzenlemeleriyle çarpıcı bir dizi yeni tasarım yarattı; en asil, ince doğal ahşap türlerinden şaşırtıcı yaratıcı çağdaş tasarımlara kadar. Göz için bir zevk ve her ticari veya konut alanı için bir katma değer. İkincisi, Green-Flor® teknik geliştirme ekibi mevcut tıklama ürünlerine gerçekten harika bir alternatif yarattı: Sert Kompozit Çekirdek teknolojisi (RCC). Taşın mukavemetini ve ahşabın güzelliğini 5 veya 7 katmanlı bir üründe birleştiren bir döşeme sistemi (Pure Spectra 30 ve Pure Spectra 55 sırasıyla 0,3 aşınma katmanı ile 0,55 mm). Aşınma katmanı ve koruyucu ultra mat üst kaplama (Top Protection Plus) için bilinen Green-Flor® kalitesi, ürüne karşı günlük saldırganlıkların genel direncine katkıda bulunur ve gelecek yıllar için en iyi estetik görünümü garanti eder! Ürünün çekirdeğindeki yüksek dereceli mineral ve pvc karışımı, üzerine kalaslar arasındaki zaten ultra güçlü I4F tıklama bağlantısını geliştirir.

Bir diğer büyük avantaj, hem Pure Spectra 30 hem de Pure Spectra 55'te standart bir entegre akustik altlık olmasıdır. Bu, odada değil, aynı zamanda aşağıdaki odada da rahat bir yüzey (20 dB!) sağlayacaktır. Saf Spectra, tüm dünyaların en iyisi!

Boyut: 1219.2 x 228.6mm (L x W) Saf Spektra 30: 4 toplam kalınlık + 1ixpe mm / 0.3mm aşınma katmanı / Valinge 2G Pure Spectra 55: 5 toplam kalınlık + 1ixpe mm / 0.55mm aşınma katmanı / I4F

Pure Spectra 30-55