Performance 70

PERFORMANCE 70, yoğun trafik alanları için özel olarak geliştirilmiş modüler bir esnek döşemedir. Bu gevşek döşeme, kalıcı tutkal veya sıcak kaynak gerek kalmadan kurulumu hızlı ve kolaydır. Fayanslar veya kalaslar değiştirilebilir veya çıkarılabilir ve aşağıdaki alt veya orijinal sert döşemeye zarar vererek yeniden monte edilebilir ve ticari veya konut-konut alanlarında hem mal sahibi hem de kiracı için ilginç olan herhangi bir kalıntı bırakmaz.

PROJELERDE PERFORMANS 70, hızlı kurulumun şart olduğu perakende alanları, oteller veya ofisler ve binalar için ideal ve ekstra verimli bir alternatif olmakla kalmaz, aynı zamanda kablolara ve borulara sık erişim gerektiren yükseltilmiş zeminlerin bulunduğu herhangi bir ofis için de uygundur. Performance 70 Koleksiyonu, kalas için dengeli bir tasarım ve renk paleti ve karonun ince tasarımlarında benzersiz bir doğal renk derecelendirmesi sağlar. Her ikisi de ayırt edici ve orijinal doğal görünümü üreten bir yüzey dokusu ile geliştirilmiştir. 4 taraftaki ince v-groove ile birlikte, her alanda yüksek sınıf bir atmosfere tamamen sahiptir. İç mekanınızın metamorfozu hızlı ve emin olacak!

Boyut (taş tasarımı): 457.2 x 457.2mm(L x W) Boyut (ahşap tasarımı): 1219 x 228.6mm (L x W)

5mm toplam kalınlık / 5mm 0.7mm aşınma katmanı 4 kenar mini eğim Kullanıcı sınıfı: 34/43 taş tasarım: PE70046 ~ PE70059 ahşap tasarım : PE70401 ~ PE70409

PERFORMANCE 70 RENK SEÇENEKLERİ